basen/pływanie

basen/pływanie

Postprzez marekm » 3 lip 2019, o 08:50

cześć,
ja kocham pływać, często chodzę na basen lub obecnie w okresie letnim jeżdżę na pobliskie jezioro :) jedyne co mi przeszkadzało to moje włosy cieżkie do ułożonia po zdjęciu czepka lub rozczesania po pływaniu... w końcu wybrałam się na zabieg wygładzający włosy - keratyna Amazon Keratin. Byłam zaskoczona efektem! włosy stały sie mocne i gładkie! Teraz mój sport nie ma wad, a ja czuje, że rosnę w siłę!
marekm
Początkujący

Re: basen/pływanie

Postprzez Werox111 » 29 lip 2019, o 19:30

Jakiś czas temu w sieci napatoczyłam się na informacje o tym na blogu - pływanie gliwice .To wyjątkowo ciekawy wpis. Według mnie można się dzięki nim wiele dowiedzieć. Zapoznajcie się sami a nie pożałujecie. Są tam także inne interesujące wiadomości.
Werox111
Początkujący

Postprzez mmadyda » 30 lip 2019, o 21:45

kiedyś byłem w gliwicach ale ośrodka nie widziałem dziekowa xd
mmadyda
Nowy

Postprzez marekm » 7 sie 2019, o 10:23

HEJo ;)
basen i regularne pływanie korzystnie działa na mięśnie i stawy! dodatkowo jak macie problemy z kontuzjami lub urazami z przeszłości oprócz basenu polecam zabiegi w komorze hiperbarycznej Atamed . Podczas zabiegu podawana jest duża ilość tlenu, która sprawia, że organizm zaczyna sam się regenerować i dochodzi do wielu pozytywnych przemian fizycznych, biochemicznych i fizjologicznych POLECAM!!!
marekm
Początkujący

Powrót do Kondycja fizyczna