Strona 1 z 1

ćwiczenia, a urazy

PostNapisane: 13 sty 2020, o 11:35
przez marekm
jeśli macie jakiś uraz to polecam skorzystać z komory hiperbarycznej Atamed, dzięki niej szybko wróciłem do zdrowia, znów biegam na maratonach i mam dobre wyniki! komora pomaga również skutecznie poprawić nastrój, poczujecie się lepiej i chętniej będziecie osiągać swoje cele!

Re: ćwiczenia, a urazy

PostNapisane: 20 lut 2020, o 14:26
przez Viola94
Ostatnio chciałam znaleźć dużo informacji na niniejszy aspekt w necie i natknęłam się na stronę - http://kettlebell.com.pl , gdzie odszukałam to co chciałam znaleźć. Nadzwyczaj sporo wartościowych info można się nauczyć z tej strony. Gorąco rekomenduję.

Re: ćwiczenia, a urazy

PostNapisane: 5 mar 2020, o 23:25
przez Puzzo
Warto przede wszystkim dobrać ćwiczenia adekwatnie do swojej kondycji i trenować pod okiem instruktora, wtedy ryzyko urazów jest minimalne. Ja od paru miesięcy chodzę do klubu fitness City Fit w Warszawie. Od samego początku mogłem liczyć na pomoc trenerów. Aktualnie 2 razy w tygodniu ćwiczę indywidualnie plus uczęszczam na zajęcia grupowe introfit sprawność. Polecam na stronce https://cityfit.pl/kluby/warszawa-rondo-onz/ zobaczyć jak bogata i różnorodna jest oferta tego miejsca. Karnet obejmuje praktycznie wszystko, a w klubie panuje świetna, życzliwa atmosfera.

Re: ćwiczenia, a urazy

PostNapisane: 18 maja 2020, o 09:28
przez kamil36776
Ja od bardzo dawna trenuje i naprawdę jest mi bardzo dobrze.Dodatkowo mogę wam polecić mega ciekawy artykuł ćwiczenia rozciągające .Ten artykuł przeczytałem już kilka razy.