Strona 1 z 1

wypadek

PostNapisane: 6 sie 2019, o 10:45
przez patrycja145
W zeszłym tygodniu miałem swój pierwszy wypadek samochodowy... i potrzebuje dobrego prawnika - adwokat odszkodowania szczecin - przyjmę każdą pomoc

Re: wypadek

PostNapisane: 10 paź 2019, o 12:02
przez Werox111
Jeżeli miałeś wypadek nie z Twojej winy czy też potrzebujesz kogoś od rozwodów to pamiętam, że moja koleżanka jakiś czas temu współpracowała z http://banaszewscy.pl/o-nas/kancelaria/ i była zadowolona z ich usług. Wszystko poszło po jej myśli.

Re: wypadek

PostNapisane: 24 sty 2020, o 23:43
przez tomik
Nie wiem czy wiecie, ale tylko niektóre firmy zajmują się odzyskiwaniem odszkodowań po wypadkach w UK. Nie jest to bowiem takie proste jakby się mogło wydawać. Tutaj https://insito-odszkodowania.uk/ jest namiar na taką firmę odszkodowawczą, która specjalizuje się w takich sprawach. Na jej stronie macie sporo informacji czym się zajmują. Warto się z nią skontaktować, jeśli macie problem z ubezpieczycielem.

Re: wypadek

PostNapisane: 6 cze 2020, o 18:55
przez Natalka88
Na takie kwestie najczęściej nie mamy żadnego wpływu więc jeśli chodzi o samo ubezpieczenie to jak najbardziej jest ono niezbędne. Ja aktualnie kupowałem ubezpieczenie AC na samochód w https://cuk.pl/ubezpieczenia/samochod/ac i jestem zdania, że jest to najlepszy wybór. Tym bardziej, że można wybrać spośród wielu towarzystw ubezpieczeniowych.

Re: wypadek

PostNapisane: 1 lip 2020, o 17:44
przez jan2121
Ja raz miałem wypadek,ale na szczęście miałem wykupione bardzo dobre ubezpieczenie https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-zdrowotne. Jakbym nie miał tego ubezpieczenia to naprawdę było by bardzo źle,a nawet tragicznie.

Re: wypadek

PostNapisane: 2 wrz 2020, o 10:02
przez Aleks
Może się zdarzyć, że będziemy świadkami jakiegoś wypadku. Czy wiecie, co w takiej sytuacji robić? Mało kto wie, dlatego zostawiam link do interesującego artykułu https://holowanie.i-poznan.pl/jestes-swiadkiem-wypadku-lub-kolizji-sprawdz-co-musisz-zrobic/.

Re: wypadek

PostNapisane: 13 wrz 2020, o 20:39
przez holla
Przy wypadku drogowym bardzo ważne jest szybkie udzielenie pierwszej pomocy. Na stronie internetowej https://pomocdrogowa.info/blog/2020/09/02/pierwsza-pomoc-przy-wypadku-drogowym/ jest na ten temat fajny artykuł, polecam sobie przeczytać. Nigdy nie wiadomo, kiedy taka wiedza może się Wam przydać ;)