Miód z opolszczyzny

Jeżeli chcesz podzielić się zorganizowanymi przez siebie lub grupę znajomych akcji promującą transplantacje w twojej szkole, na uczelni lub twoim mieście - napisz ja to zrobiłeś, opisz dokonania i twoje doświadczenia...

Miód z opolszczyzny

Postprzez pestka. » 6 lis 2020, o 13:02

Witam was serdecznie :) Czy stosujecie miodki w codziennych daniach? Ja ostatnio uwielbiam dodawać je do owsianki na śniadanie. Bardzo posmakowały mi produkty z tej firmy Miód z opolszczyzny ale jeśli stosujecie inne sprawdzone to dajcie mi linka a ja chętnie je przetestuję :D
pestka.
Początkujący

Re: Miód z opolszczyzny

Postprzez Puzzo » 7 lis 2020, o 22:05

Miód idealnie zastępuje mi cukier. Dodaję go do wypieków, deserów, herbaty a także do sałatek, Nie jest przy tym jedynym produktem pszczelim, który używam w mojej kuchni. Otóż zagościł w niej również pyłek kwiatowy, który zawiera mnóstwo witamin i sprzyja naszemu zdrowiu m.in. reguluje gospodarkę lipidową w organizmie oraz przemianę materii. Możecie o tym poczytać na stronce https://onedaymore.pl/blog/pylek-kwiato ... asciwosci/ do czego szczerze zachęcam. Znajduje on zastosowanie również w kosmetyce, natomiast ja dorzucam go do koktajli owocowych, do musli , owsianek a nawet kawy.
Puzzo
Młody forumowicz

Data I przeszczepienia: 2 maja 2003
Data II przeszczepienia: 11 sierpnia 2006

Powrót do Wasze akcje w szkole, na uczelni, w mieście