fotowoltaika kraków

Co się dzisiaj wydarzyło

fotowoltaika kraków

Postprzez kinia24 » 18 wrz 2019, o 08:43

Hejka macie kogoś kto zajmuje się fotowoltaika kraków ? Zależy mi na dobrych panele fotowoltaiczne kraków oraz kolektory słoneczne kraków. Ktoś coś?
kinia24
Początkujący

Re: fotowoltaika kraków

Postprzez pawel33323 » 14 kwi 2020, o 08:50

Teraz bardzo dużo osób chce posiadać dobre panele fotowoltaiczne.To chyba jest bardzo normalne.
pawel33323
Nowy

Postprzez hanka3 » 29 maja 2020, o 12:54

Fotowoltaika a solary to dwa inne rozwiązania, wiem że niektórym to się myli ale na tym, że oba systemy wykorzystują działanie promieni słonecznych podobieństwa się kończą. Na zobaczcie http://3sgroup.pl/co-lepsze-fotowoltaika-czy-solary/ . Dużo bardziej opłaca zainwestować się w fotowoltaikę, solary służą jedynie do podgrzewania wody. Co do firm instalatorskich to polecam szczerze 3SGroup . Mają duże doświadczenie, projektują, montują, serwisują. A panele można uzyskać aż 25 lat gwarancji. Można starać się o uzyskanie dotacji na montaż instalacji, fachowcy z 3SGroup pomogą zdobyć takie fundusze.
hanka3
Początkujący

Postprzez igor443667] » 8 cze 2020, o 12:29

Mi ostatnio małżonka powiedziała żebym wszedł na stronę https://cleanerenergy.pl/fotowoltaika/ .Tam na pewno znajdę bardzo ciekawie informacje odnośnie fotowoltaiki.
igor443667]
Młody forumowicz

Postprzez Ath'enthu » 6 lip 2020, o 15:12

Od jakiegoś czasu ten temat dosyć mocno mnie interesuje i chciałbym się was w związku z tym zapytać czy słyszeliście o czymś takim jak dopłata na panele fotowoltaiczne? Z tego co wiem to można uzyskać dofinansowanie w kwocie 5000. Czy ktoś z was może korzystał z takiej możliwości i może mi coś w tej sprawie doradzić?
Ath'enthu
Forumowicz

Postprzez antila » 22 lip 2020, o 19:37

Tak, ja słyszałam o tym dofinansowaniu i zainteresowała mnie fotowoltaika łódź , wiem też że w łódzkim na pewno można się o nią starać, a jak skontaktujesz się z taką firmą zajmą się wszystkim kompleksowo i pomogą wszystko załatwić
antila
Młody forumowicz

Postprzez zolla » 27 lip 2020, o 18:46

Dużo słyszałam na temat instalacji fotowoltaicznych. Ponoć mogą one nawet zamieniać pozyskiwany stały prąd w prą zamienny. W ten sposób możemy efektywnie obciąć rachunki, jakie wcześniej płaciliśmy za zużytą energię. Firma http://enkam.pl oferuje bardzo dobre rozwiązania, jeżeli chodzi o instalacje fotowoltaiczne.
zolla
Młody forumowicz

Powrót do Diariusz