sale konferencyjne

sale konferencyjne

Postprzez Wadim5154 » 24 lip 2020, o 08:29

Witam, z tego co zauważyłem to sporo osób ma problem z wyborem sali konferencyjnej. Firma EVODATA.PL - sala konferencyjna wizualizacja zajmuje się montowaniem nagłośnienia, ustawianiem projektorów, więc obojętnie jaką salę wybierzecie to ta firma zajmie sie całą resztą. A może znacie inną firmę, która oferuje takie rzeczy?
Wadim5154
Nowy

Re: sale konferencyjne

Postprzez Puzzo » 17 lut 2021, o 16:36

Może będziesz zaskoczony ale ja wielkiego kłopotu ze znalezieniem kompletnie wyposażonej, przestronnej sali na konferencję biznesową nie miałem. Ze sporym wyprzedzeniem zacząłem myśleć o atrakcyjnej lokalizacji, decydując się finalnie na Szczyrk. Następnie rozejrzałem się po tutejszych obiektach i bez dłuższego namysłu wybrałem hotel Skalite. O tym, że specjalizuje się w organizowaniu szkoleń i eventów z licznymi atrakcjami dowiedziałem się ze strony https://hotelskalite.pl/szkolenia-i-konferencje-szczyrk i dokonałem szybciutko rezerwacji. Czas spędziliśmy tak samo pożytecznie jak i mile, bo po spotkaniach branżowych korzystaliśmy ze strefy wellness, tutajeszej restauracji oraz klubu.
Puzzo
Młody forumowicz

Data I przeszczepienia: 2 maja 2003
Data II przeszczepienia: 11 sierpnia 2006

Powrót do Apteka przeszczepionego człowieka